"STROFY ZNAD PROSNY"

"Strofy znad Prosny" to konkurs recytatorski o długiej tradycji. Tradycyjnie również nasi uczniowie zdobywają w nim laury. 8 czerwca 2017 r. ZUZANNA WYPYCH z klasy 3a wywalczyła w tym konkursie III miejsce. Z dobrej strony zaprezentowała się również Julia Janicka z tej samej klasy. Nauczycielką dziewczyn jest pani Ewa Ozdowska-Bartczak.FINAŁ WIELKOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM

JAKUB ADAMIAK zajął IV miejsce w Finale Wojewódzkim Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym! Brawo, brawo!!!  Serdecznie gratulujemy:)XXIV WIELKOPOLSKI KONKURS O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM

30 maja 2017 r. troje uczniów naszego gimnazjum: Jakub Adamiak z kl. 3a oraz Oliwia Ferenc i Marek Piętka wzięło udział w Etapie Powiatowym XXIV Wielkopolskiego Konkursu o Samorządzie Terytorialnym, który odbył się w II Liceum im. T. Kościuszki w Kaliszu. Po dogrywce II miejsce zajął Kuba Adamiak, natomiast Oliwia była trzecia. Kuba będzie reprezentował miasto Kalisz na Finale Wojewódzkim Konkursu 8 czerwca w Żychlinie.

Gratulujemy!VII PIKNIK EUROPEJSKI OKAZAŁ SIĘ SUKCESEM

19 maja br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kaliszu pod patronatem Andrzeja Grzyba posła do Parlamentu Europejskiego oraz prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego.
Konkurs składał się dwóch części.
W pierwszej części, która była testem indywidualnym Jan Szatkowski zajął II MIEJSCE.
W drugiej części, która była konkurencją drużynową, naszą szkołę reprezentowali: Jakub Ratajczak, Oskar Ratajczyk oraz Jan Szatkowski. I tutaj również sukces, chłopcy byli bezkonkurencyjni i w pięknym stylu zdobyli I MIEJSCE.
Nauczycielką tej wspaniałej trójki jest Pani Monika Kubiak.
GRATULUJEMY !!!!!

     

TRADYCYJNIE NA NAJWYŻSZYM STOPNIU PODIUM

Ala, Sara i Wiktor z II f wywalczyli I Miejsce w Powiatowym Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Uczniowie zmierzyli się z testem teoretycznym i sprawnościowym. Okazali się bezkonkurencyjni i, oprócz nagród i pucharu, uzyskali awans do Finału Rejonu. Opiekunką uczniów jest pani Sylwia Odziemska.

 

ZWYCIĘSKA DRUŻYNA

Dziewczyny z klasy IIf - Sara Fojt, Gosia Czarnecka i Ala Bartczak zwyciężyły w konkursie zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie i III LO w Kaliszu z okazji Dnia Ziemi.

Zmagania drużyn z kaliskich i pleszewskich gimnazjów odbywały się w pięknych okolicznościach przyrody - w Parku Krajobrazowym w Gołuchowie, gdzie zawodnicy musieli zmierzyć się z przygotowanymi przez organizatorów zadaniami.

Drużynie dziewczyn kibicowali - pani dyrektor Natalia Iwanow, nauczycielka biologii pani Elżbieta Kulawinek i grupa wsparcia z klas III.

GRATULUJEMYI MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

Natalia Sztandera z klasy If uczestniczyła 25 kwietnia 2017 r. w konkursie recytatorskim. Laur zwycięstwa odebrała z rąk przewodniczącej komisji konkursowej - pani Eugenii Pastuszak, przewodniczącej Związku Sybiraków Kaliskich.

Pani Pastuszak, będąc małą dziewczynką, doświadczyła gehenny wywózki na Sybir. Swoimi wzruszającymi opowieściami podzieliła się z uczestnikami konkursu.

Jesteśmy bardzo dumni z Natalii. Gratulujemy.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Zawodowych im Zesłańców Sybiru. Nauczycielką Natalki jest pani Ewa Ozdowska-Bartczak.IV MIEJSCE W POLSCE!

Ogromny sukces zanotowała 22 kwietna 2017 r. Alicja Bartczak z II f. W Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim "Źródła Marzeń" Ala wywalczyła świetną lokatę, pokonując 2000 uczestników z innych polskich miast. Finał zorganizowany był w zamku Gniew, gdzie po skończonej rywalizacji uczestnicy mogli zwiedzić zamek, a także wziąć udział w zajęciach z warzenia eliksirów i fechtunku. Nauczycielką Ali jest pani Marta Kuś.


LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

11 kwietnia 2017 r. w Poznaniu, Jakub Adamiak z klasy 3a odebrał zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata. Konkurs na etapie wojewódzkim jest niezwykle trudny, zatem uzyskany wynik tym bardziej cieszy. Cieszymy się bardzo i gratulujemy Laureatowi i jego nauczycielom historii.


OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERATURY FANTASY

Ala Bartczak z klasy IIf zakwalifikowała się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy "Źródła Marzeń", uzyskując w swojej kategorii II wynik w Polsce. Finał odbędzie się w jedynym z zamków - Gniew lub Moszna 22 kwietnia 2017 r. Główną wygraną jest dwunastodniowy wyjazd na wybrany przez siebie rodzaj wypoczynku. Gratulujemy :)


STYPENDIA JANA PAWŁA II ROZDANE

5 kwietnia 2017 r. uczniowie szkół odebrali Stypendia Miasta Kalisza im. Jana Pawła II. W uroczystości, która odbyła się w sali recepcyjnej kaliskiego ratusza uczestniczyli również wyróżnieni gimnazjaliści z naszej szkoły. Gratulujemy

foto: http://www.calisia.pl/articles/dumni-kaliscy-uczniowie-stypendia-jana-pawla-ii-rozdane-zdjecia


VIII EDYCJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO ORIGAMI ŻURAW

1 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu odbył się finał VIII edycji Konkursu Matematycznego Origami "Żuraw". MICHAŁ GRZEGORSKI z klasy If w tym niezwykle trudnym konkursie zdobył NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni geometryczne i wiedzy z geometrii przestrzennej oraz sprawności manualnej i koncentracji. Nauczycielką matematyki Michała jest pani Katarzyna Gołyska. Gratulujemy :)MAGICZNA IRLANDIA

15.03.2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Magiczna Irlandia". Amelia Gaicka z klasy 2a zdobyła wyróżnienie. Gratulacje! Opiekunek konkursu była pani Kamilia Woźniak


FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Maja Witczak z klasy 2e znalazła się w FINALE Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjów Województwa Wielkopolskiego. Maja reprezentowała naszą szkołę 11 marca 2017 r. w Poznaniu i tym samym znalazła się wśród najlepszych gimnazjalistów województwa wielkopolskiego.Gratulujemy :)


ENGLISH CAN BE FUN

1 marca 2017 r. Maja Witczak została LAUREATKĄ VIII edycji Konkursu Gramatyczno-Leksykalnego ENGLISH CAN BE FUN zorganizowanego przez Zakład Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu.

W tegorocznej edycji szkołę naszą reprezentowali Iga Kania z klasy 3e, Maja Witczak z 2e oraz Jan Szatkowski z 3f. Iga zajęła VII miejsce. Maja została laureatką II miejsca. Nauczycielką Mai jest pani Joanna Kubisiak.

GRATULUJEMYMIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

14 grudnia 2016 r. uczennice naszego gimnazjum brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym. Agnieszka Wiśniewska z klasy IId wywalczyła III miejsce,pokonując nie tylko bardzo liczną konkurencję, ale także mierząc się z wyjątkowo trudnym testem. Gratulacje.KALISZ - MŁODE DUCHEM NAJSTARSZE MIASTO W POLSCE

Dnia 2 grudnia 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w otwarciu pokonkursowej wystawy fotograficznej ,,Kalisz - młode duchem najstarsze miasto w Polsce". Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu tj. Małgosi Kubiak, Kasprowi Kolańskiemu, Kasi Kuciak, Natalii Szmyt z klasy 2d i Michalinie Głębowskiej z klasy 3d za pasję i radość fotografowania a w szczególności Zuzannie Domżol z kl 2e za zajęcie III miejsca w tej edycji konkursu. Opiekunami w/w uczniów są panie Małgorzata Machlańska i Kamilia Woźniak.

     

SESJA POPULARNO NAUKOWA „BĘDĘ HISTORYKIEM - NAUKOWCEM”

W środę 26 października 2016 r. z inicjatywy Stowarzyszenia Nasze Kaliskie przy współpracy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej w Kaliszu w auli ODN odbył się finał konkursu Kocham Wielkopolskę. Będę historykiem – naukowcem, podczas którego uczniowie gimnazjów zaprezentowali efekty swojej pracy.

Naszą szkołę reprezentowały dwie osoby. Uczennica klasy IIf Magdalena Czarnecka, która napisała bardzo ciekawy referat o Chrzcie Mieszka I, jego przyczynach, okolicznościach oraz skutkach. Klasę IIIa reprezentował Jakub Adamiak, który przygotował bardzo interesującą prezentację również o Mieszku I.

Komisja konkursowa doceniła wkład pracy i pasję, z jaką swoje prace prezentowali nasi uczniowie i postanowiła nagrodzić:

Magdalenę Czarnecką I miejscem w kategorii referat,

Jakuba Adamiaka wyróżnieniem w kategorii prezentacja.

Uczniom gratulujemy sukcesu i życzymy, aby dalej rozwijali swoją pasję.

Opiekunki konkursu: Ewa Ozdowska - Bartczak i Monika Kubiak.STYPENDIA JANA PAWŁA II ROZDANE

27 września 2016 r. w kaliskim ratuszu uczniowie naszego gimnazjum odebrali z rąk Prezydenta Miasta stypendia Jana Pawła II. Serdecznie gratulujemy. 

PEJZAŻE KALISZA - MOSTY

20 czerwca 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum zdobyli nagrody i wyróżnienia w Konkursie Plastycznym pt. Pejzaże Kalisza - MOSTY zorganizowanym przez MDK w Kaliszu.
Nagrodzeni:
- Karina Rutkowska kl. 2 f
- Michalina Głębowska kl. 2 d
- Zuzanna Domżol kl. 1 e
Wyróżnieni:
- Natalia Kołodziejczak kl. 1 f
- Michalina Głębowska kl. 2 d
- Gabriela Rykowska kl. 2 f
- Maurycy Przybył kl. 1 f
- Julia Sobczak kl. 2 d


KONKURS PLASTYCZNY PT. „CHRZEST POLSKI OCZAMI NASZEJ WYOBRAŹNI” ZORGANIZOWANY PRZEZ ODN W KALISZU

Z nadesłanych prac komisja konkursowa nagrodziła  ucznia naszego gimnazjum Szymona Bonusiaka z kl. 1 f,  który w kategorii gimnazjum zajął I miejsce.

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej techniką kolażu płaskiego na temat związany z hasłem  konkursu.

Opiekun konkursu: Kamilia Woźniak

Gratulujemy!

Link do strony ODN w Kaliszu:

http://www.odn.kalisz.pl/galeria-menu/183-konferencja-chrzest-mieszka-narodziny-naszej-ojczyznyNAGRODZONO LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Dnia 13 kwietnia 2016 w auli przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Kaliszu odbyło się wręczenie nagród za uzyskanie tytułu laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu w roku szkolnym 2015/2016.
Wyróżnieni zostali:
  • Jan Szatkowski z klasy 2F pod opieką pani A. Woźniak za zdobycie tytuły laureata z historii,
  • Ania Krawczyk z klasy 3A pod opieką pana M. Michalskiego za język polski,
  • Konrad Biesiada z klasy 3F pod opieką pani K. Stróżyk i A. Krysiak za język niemiecki i geografię.
Laureatom gratulujemy i dziękujemy nauczycielom za czas poświęcony uczniom podczas przygotowań do eliminacji.


ZAPROJEKTUJ FOTEL, W KTÓRYM CHCIAŁBYŚ ODPOCZYWAĆ PO SZKOLE

Konkurs plastyczny pt. „Zaprojektuj fotel, w którym chciałbyś odpoczywać po szkole” organizowany był przez Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu.
Z nadesłanych prac komisja konkursowa nagrodziła  uczennicę naszego gimnazjum Katarzynę Kuciak z kl. 1 d,  która zajęła I miejsca i otrzymała główną nagrodę w formie smartwach. Zadaniem uczestnika konkursu było opracowanie projektu fotela.  
Gratulujemy!XI REJONOWY KONKURS WIEDZY O SZTUCE PT. BAROK

W dniu 10.03.2016 r. w naszym gimnazjum odbył się I etap XI Rejonowego Konkursu Wiedzy o Sztuce pt. Barok. W I etapie szkolnym uczestniczyło 4 uczniów: Jakub Adamiak kl. 2a, Julia Wojciechowska kl. 2e, Tarasiewicz Celestyna kl. 2c, Julia Janicka kl. 2a. Do II etapu zakwalifikował się Jakub Adamiak.

Kolejny etap konkursu odbył się 11 kwietnia br. w ODN w Kaliszu. Uczeń naszego gimnazjum Jakub Adamiak zakwalifikował się do ostatniego etapu zdobywając najwyższą punktację z pośród wszystkich uczestników biorących udział w konkursie.

Gratulacje!

Opiekun konkursu: Kamilia Woźniak


     

STYPENDIUM MIASTA KALISZA IM. JANA PAWŁA II ROZDANE

22 marca 2016 r. w sali recepcyjnej kaliskiego ratusza, uczniowie naszego gimnazjum odebrali stypendia Miast Kalisza im. Jana Pawła II. Serdeczne gratulacje wszystkim stypendystom złożył prezydent Kalisz Grzegorz Sapiński. Społeczność naszego gimnazjum dołącza się to tych gratulacji.

Lista stypendystów:

1. Gabriela Baran
2. Aleksandra Bogus
3. Zuzanna Chmielewska
4. Zuzanna Domżol
5. Wiktoria Kornacka
6. Małgorzata Kubiak
7. Klaudia Kukulska
8. Anastazja Kusza
9. Maja Lewandowska
10. Aleksandra Łazarek
11. Natalia Malisz
12. Zuzanna Marszewska
13. Natalia Mendyka
14. Nikola Michalak
15. Filip Piątkowski
16. Agata Pietrusiak
17. Małgorzata Piwońska
18. Julia Ratajewska
19. Julia Rudowicz
20. Weronika Rzepecka
21. Bartosz Skowroński
22. Aleksandra Spychała
23. Wiktoria Szwedziak
24. Weronika Świderek
25. Agnieszka Wiśniewska
26. Julia ZdunekW NAGRODĘ POJEDZIE DO BRUKSELI

21 marca 2016 r. w Gimnazjum Nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu, odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pod honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego - Pana Andrzeja Grzyba. Laureatem tegorocznej edycji został uczeń naszego gimnazjum Kamil Szmyt, uczeń klasy 3 B.

Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą o Europie i Unii Europejskiej m. in. jej historii, kulturze, ekonomii czy geografii. W tym roku, najlepszy okazał się Kamil Szmyt i to on zdobył główną nagrodę - Bilet do Brukseli. Na zaproszenie Andrzeja Grzyba - Posła do Parlamentu Europejskiego - fundatora głównej nagrody, Kamil odwiedzi Parlament Europejski, ponadto zwiedzi Brukselę, Brugię i Ostendę.

Kamilowi bardzo gratulujemy.

Zdjęcia źródło: http://andrzejgrzyb.eu/o-ue-wie-nagrode-pojedzie-brukseli/I ETAP XI REJONOWEGO KONKURSU WIEDZY O SZTUCE

W dniu 10.03.2016 r. w naszym gimnazjum odbył się I etap XI Rejonowego Konkursu Wiedzy o Sztuce pt. Barok.
W I etapie szkolnym uczestniczyło 4 uczniów: Jakub Adamiak kl. 2a, Julia Wojciechowska kl. 2e, Tarasiewicz Celestyna kl. 2c, Julia Janicka kl. 2a.
Do II etapu zakwalifikował się Jakub Adamiak.

Opiekun konkursu: Kamilia Woźniak


"ŚWIĄTECZNE CZARY MARY. BOŻONARODZENIOWE OZDOBY"

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Świąteczne Czary Mary. Bożonarodzeniowe ozdoby" organizowanym przez Fundacja Laera w Kaliszu
- I miejsce: Sara Kraszkiewicz kl. 2 e
- II miejsce: Zuzanna Chmielewska kl. 1 f


KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Dnia 10.12.2015 r. uczniowie naszego gimnazjum brali udział w Konkursie Bożonarodzeniowym, organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka. Uczniowie mieli do wykonania świąteczną skarpetę - symbol krajów anglojęzycznych, wieniec adwentowy - symbol krajów niemieckojęzycznych lub napisanie kartki świątecznej w języku hiszpańskim. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Prace były bardzo pomysłowe i oryginalne.
Ostateczne wyniki wyglądają następująco:
  • wykonanie najbardziej oryginalnej skarpety świątecznej
I miejsce
Wiktoria Kubiak kl. 1e
Karolina Gnerowicz kl. 2d
III miejsce
Paulina Kobylańska kl. 3e
wyróżnienia:
Martyna Popęda kl.2d
Ewa Haraś kl. 2d
Agnieszka Wielichowska kl. 3a
Joanna Madziała kl. 3f
  • wykonanie najbardziej oryginalnego wieńca adwentowego
Grand Prix - I miejsce - Aleksandra i Magdalena Gołębiowskie kl. 3f
wyróżnienia:
Ewa Haraś kl. 2d
Natalia Zener kl. 3d
Maja Lewandowska kl. 3d
Agnieszka Wielichowska kl. 3a
Joanna Madziała kl. 3f
  • kartka świąteczna w języku hiszpańskim
III miejsce - Wiktoria Kubiak  kl. 1e
Poza tym uczennice kl. 2e: Julia Wojciechowska, Jessika Suska i Małgorzata Michalak jako jedyne wykonały kolędę w języku hiszpańskim i zdobyły wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy !!!


KONKURS MITOLOGICZNY

Przetarliśmy szlaki. Uczniowie naszego gimnazjum po raz pierwszy wystartowali w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym zorganizowanym przez V LO w Kaliszu. I choć w tym roku nie udało się wygrać, mamy nadzieję, że nasze doświadczenia zaowocują w przyszłości.

W eliminacjach szkolnych zwyciężyli: Michalina Głębowska z kl. II d oraz silna reprezentacja z klasy Id Agnieszka Wiśniewska, Weronika Rzepecka oraz Adam Dziedzic.

Serdecznie gratulujemy"KALISKIE NOCE I DNIE"

Uczennica  Zuzanna Domżol z klasy 1 e zdobyła I miejsce w konkursie fotograficznym pt. "Kaliskie noce i dnie" zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Jana Bosko w Kaliszu. Zadaniem Zuzi było znalezienie ciekawego miejsca w Kaliszu i regionie oraz wykonanie fotografii.
Opiekun konkursu - Kamilia Woźniak


STYPENDIA MIASTA KALISZA IM. JANA PAWŁA II - PONOWNIE ROZDANE

22 września 2015 r. w auli Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Miasta Kalisza im. Jana Pawła II. Listy gratulacyjne z rąk prezydenta Grzegorza Sapińskiego odebrało 50. naszych gimnazjalistów. W ten sposób nagradzani są uczniowie, którzy osiągnęli znakomite wyniki w nauce.

Nasi stypendyści:

Eliza Adamska, Gabriela Baran, Aleksandra Bogus, Przemysław Bugajny, Wiktoria Cichorek, Weronika Dolak, Michalina Głębowska, Aleksandra Gołębiowska, Magdalena Gołębiowska, Kacper Grzelak, Ewa Haraś, Martyna Janiak, Miłosz Kaźmierczak, Weronika Kęszka, Adrianna Kisiela, Adrianna Kluszczyńska, Aleksandra Kolenda, Wiktoria Kornacka, Michał Kosierb, Aleksandra Kosierb, Natalia Kozłowska, Joanna Kubiak, Klaudia Kukulska, Joanna Langner, Maja Lewandowska, Aleksandra Łazarek, Paweł Makowski, Zuzanna Marszewska, Paulina Matysiak, Natalia Mendyka, Nikola Michalak, Justyna Mikołajczyk, Klaudia Nowaczyk, Filip Piątkowski, Małgorzata Piwońska, Natalia Placek, Magdalena Płomińska, Nikola Sergiel, Aleksandra Sipka, Bartosz Skowroński, Julia Spychała, Aleksandra Spychała, Agata Strejczek, Wiktoria Szwedziak, Natalia Szymczak, Aleksandra Witkowska, Weronika Woldańska, Marcin Wyrębski, Julia Zdunek, Sandra Zielińska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)PAN PREZYDENT  PRZYZNAŁ STYPENDIA MIASTA KALISZA IM. JANA PAWŁA II

23.09.2014 r. w Szkole Podstawowej Nr 17 odbyło się uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego przyznanie Stypendium Miasta Kalisza im. Jana Pawła II. Stypendium otrzymało 53 uczniów naszego gimnazjum.

Stypendystom gratulujemy!STYPENDIUM JANA PAWŁA II

2 kwietnia 2014 r. w auli Gimnazjum Nr 9 odbyło się uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego przyznanie stypendium Miasta Kalisza im. Jana Pawła II.

Wykaz stypendystów:

Eliza Adamska, Aleksandra Bogus, Wiktoria Cichorek, Weronika Dolak, Aleksandra Gołębiowska, Magdalena Gołębiowska, Oliwia Janczak, Zuzanna Kazimierczak, Miłosz Kaźmierczak, Weronika Kęszka, Adrianna Kisiela, Adrianna Kluszczyńska, Aleksandra Kolenda, Wiktoria Kornacka, Michał Kosierb, Anna Kosmala, Natalia Kozłowska, Joanna Kubiak, Klaudia Kukulska, Magda Madziała, Paweł Makowski, Gabriela Marcinkowska, Zuzanna Marszewska, Ewelina Mendyka, Ewelina Michalak, Tobiasz Miś, Małgorzata Piwońska, Natalia Placek, Edyta Schroder, Patryk Stawicki, Magdalena Stefankiewicz, Natalia Szymczak, Maciej Śmieja, Aleksandra Witkowska, Sandra Zielińska.

Naszym stypendystom składamy serdeczne gratulacje!STYPENDIA MIASTA KALISZA IM. JANA PAWŁA II 2013

Dyrekcja szkoły informuje, że Prezydent Miasta Kalisza na podstawie przedstawionej przez Kapitułę ds. przyznawania stypendiów Miasta Kalisza im. Jana Pawła II analizy wniosków przekazanych przez szkoły oraz zgodnie z uchwałą Nr XXXVIII/611/2005 Rady Miejskiej Kalisza postanowił przyznać stypendia 36 uczniom naszej szkoły.

Uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego przyznanie Stypendium Miasta Kalisza im. Jana Pawła II odbyło się w II Liceum Ogólnokształcącym w dniu 19 września 2013 r.