Bilet Do Liceum Plastycznego

13 marca 2018 r. w Liceum Plastycznym w Kaliszu odbyła się dziesiąta jubileuszowa edycja konkursu BILET DO LICEUM PLASTYCZNEGO.

Dodano: 2018-03-13

Od 10 już lat nasi uczniowie biorą udział w konkursie by powalczyć o wolny od egzaminów wstęp do wymarzonej szkoły. Do konkursu przystąpiło sześć uczennic z klas 3 gimnazjum (na 80 uczestników) z czego WERONICE RZEPECKIEJ z klasy 3d udało się wygrać jeden z trzech BILETÓW DO PLASTYKA

Gratulacje dla Weroniki oraz dla Oliwii Pyjeckiej, Kasi Secler, Amelii Gaickiej, Nikoli Szcześniak oraz Marty Borowicz za zmierzenie się z trudnym tematem "Martwa natura w kadrze" oraz z własnym stresem . Zapewne takie doświadczenie pozwoli dziewczynom doskonalić swoją technikę i poszukiwać kolejnych inspiracji do pracy . Powodzenia w dalszej edukacji artystycznej.

Opieka artystyczna Małgorzata Machlańska

Do wakacji zostało: 4 dni