I Miejsce i Mistrzostwo Miasta Kalisza w piłce nożnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce i awans do Finału Rejonu!

Dodano: 2018-05-09

Dnia 9.05.2018 , na boisku "Orlik" przy ul. Granicznej odbyły się mecze finałowe
o Mistrzostwo Kalisza w Piłce Nożnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W pierwszym półfinale Drużyna SP 24 w regulaminowym czasie zremisowała z SP 10 1:1-Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia.
W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy SP 24. W drugim półfinale Nasza Szkoła zmierzyła się z SP 3 I . W regulaminowym czasie wynik 0:0.Dogrywka, nie ma rozstrzygnięcia! 0:0. Rzuty karne!
Wygrywamy 5:3 !!! Mecz o trzecie miejsce wygrywa SP3I-SP 10, z wynikiem 5:2.
W finale Nasi Zawodnicy po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu wygrywają 1:0! W tym dniu wszystkie zespoły były bardzo dobrze dysponowane! Każdy mógł Wygrać! Mecze na miarę finałów.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom postawy w meczach.
Po bardzo dobrych meczach nasza reprezentacja w składzie: Kacper Czaja,  Michał Piaskowski, Filip Olszewski, Maurycy Przybył, Filip Szwedziak, Zieliński Patryk,
Zajęła I miejsce  co dało nam awans do Finału Rejonu 11.05.2018 (piątek)
Opiekun Piotr Przybylak, Artur Jarek!
Brawo, Brawo!!! życzymy dalszych sukcesów