Konkurs Wzorowa Łazienka

Prosimy Was o głosy w konkursie Wzorowa Łazienka

Dodano: 2018-11-19

Z Budżetem Obywatelskim się udało. Będzie plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 18 w Kaliszu. Teraz kolejna okazja. Wyremontujmy łazienkę szkolną. Jest możliwość! Bardzo proszę Uczniów i ich Rodziców, Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły, Absolwentów, Nauczycieli i Znajomych o głosy. Szczegóły poniżej.

Głosujemy poprzez stronę internetową https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/13780 - oddając głos na galerię rysunków stworzoną przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu.

Istnieją trzy rodzaje głosów:

1. Głosy standardowe – jeden głos standardowy = 1 głos dla szkoły - wybierz galerię szkoły na stronie internetowej - naciśnij przycisk „Zagłosuj”, następnie zaakceptuj Regulamin oraz podaj adres e-mail, na który zostanie wysłany kod weryfikujący. Następnie otrzymany kod wpisz w specjalne pole na stronie. Z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos na dobę.

2. Głosy z paragonami to głosy oddawane na galerię szkoły na stronie internetowej – jeden głos z paragonem = 20 głosów - wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie.

3. Głosy z gry to głosy oddawane za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na telefony komórkowe - aby oddać Głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać Głos, i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 Punkt dla szkoły, na której konto grasz.

Głosować można od 01.10.2018 r. (poniedziałek) do 30.11.2018 r. (piątek)