Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę

Naszą bibliotekę szkolną odwiedziła grupa 6 latków z Przedszkola Jacka i Agatki.

Dodano: 2018-04-17

Dzieci wysłuchały fragmentu książki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)". Przedszkolaki wykazały się znajomościom bajek i baśni rozwiązując zagadki- odgadując postacie z bajek. Dzieci pierwszy raz gościły w bibliotece szkolnej, poznały zasady zachowania i wypożyczania książek. Dowiedziały się jak należny dbać o książki, żeby jak najdłużej nam służyły. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem i radością przeglądały nasze zbiory. Niektórzy podjęli nawet próbę samodzielnego przeczytania fragmentu wybranej książki. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały pamiątkowe zakładki do książki.

Do wakacji zostało: 28 dni