Turniej Gier i Zabaw z okazji Dnia Patrona SP nr 18 Janusza Kusocińskiego

Dzień Patrona  to nie tylko wielkie święto całej naszej szkolnej społeczności, ale również okazja do wspólnej zabawy wraz z zaproszonymi gośćmi.

Dodano: 2018-05-15

15 maja to stała data w kalendarzu imprez naszej szkoły. Tego dnia oddajmy cześć wspaniałemu człowiekowi, wybitnemu sportowcowi, lekkoatlecie, rekordziście świata, mistrzowi olimpijskiemu oraz nauczycielowi wychowania fizycznego. To również okazja do wspaniałej zabawy i udziału w wielu zawodach sportowych rozgrywających się na terenie naszej placówki. Z tej okazji, w tak szczególnym dla nas dniu odwiedzili nas przyjaciele z okolicznych przedszkoli: Niepublicznego Przedszkola "Jacka i Agatki", Publicznego Przedszkola nr 30 im. Krasnala Hałabały oraz Niepublicznego Przedszkola im. Marii Konopnickiej. Dzieci wzięły udział w Turnieju Gier i Zabaw, a tematem przewodnim całej imprezy była dobra zabawa. Każda z drużyn, która wzięła udział w zawodach została okrzyknięta przez Panią Wicedyrektor Marię Zalewicz ZWYCIĘZCĄ, ale jedna zwyciężyła w szczególny sposób zdobywając I miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom z Oddziału Przedszkolnego w naszej szkole, która zdobyła największą liczbę punktów.