Uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów

W dniu 16 kwietnia 2018 roku w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów przedmiotowych.

Dodano: 2018-04-17

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły Małgorzata Czarnecka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego i Konrad Karoński laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, którzy z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty pani Elżbiety Leszczyńskiej odebrali zaświadczenia i nagrody.
Dzięki powyższemu sukcesowi uczniowie przyjęci są w pierwszej kolejności do publicznych szkół ponadgimnazjalnych, zwolnieni są z egzaminu gimnazjalnego z danego przedmiotu oraz otrzymują roczną ocenę celującą z przedmiotu konkursowego.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Do wakacji zostało: 28 dni