Warsztaty klas III w Centrum Wsparcia Rzemiosła

Ponad 80 uczniów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach zorganizowanych w Książnicy Pedagogicznej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

Dodano: 2018-05-29

Podczas warsztatów dzieci miały okazję poznać techniki kolażu i pantomimy pracując indywidualnie i w zespole. Uczniowie wzięli udział w lekcji kaligrafii pisząc gęsim piórem i stalówką. Mieli również sposobność zapoznania się z księgozbiorem biblioteki. Zostały im zaprezentowane najstarsze, jaki i najmniejsze woluminy. Nasze pociechy odwiedziły także Pracownię Artystyczną Władysława Kościelniaka.

Z całego serca pragniemy podziękować Pracownikom Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego oraz Pracownikom Książnicy Pedagogicznej za ciekawe zajęcia.