Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Aktualności

Znakomity występ klasy sportowej 2006 w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej ,, Strahov CUP’’ w Pradze.

  ,, Strahov CUP’’ w Pradze.  

Dodano: 2018-05-23

                                         Znakomity występ klasy sportowej 2006
 
W minionym tygodniu klasa sportowa roczni 2006 uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej ,, Strahov CUP’’ w Pradze.
 
Podopieczni Dariusza Smolarka w dwudniowym turnieju zanotowali 4 zwycięstwa i tylko raz schodzili jako pokonani z Salosem Słupsk.
Młodzi kaliszanie pokonali w grupowych pojedynkach 1:0 m.in. niemiecki JKF Hammersee oraz duński Husum Boldklub. W meczach o miejscach 5-8 po raz kolejny pokonali duński zespół po rzutach karnych, a o piąte miejsce w imprezie wygrali aż 4-0 UKS Academy Kiełczów.
Opinia trenera:
Chłopcy zagrali bardzo dobry turniej oprócz jednego meczu z Słupskiem pozostałe pojedynki wygrali i zaprezentowali się dobrej strony- stwierdził trener zespołu Dariusz Smolarek
Oprócz zmagań piłkarskich nasi uczniowie mieli okazje zwiedzić stolicę Czech.
 
 
Wyniki
KKS/ SP 18  Kalisz - JKF Hammersee / Niemcy/ 1-0
Bramka: Julian Symanowicz
Salos Słupsk- Husum Boldklub / Dania/ 2-0
KKS/ SP 18 Kalisz- Salos Słupsk 0-2
Husum Boldklub / Dania/ - JKF Hammersee / Niemcy/ 3:0
KKS/ SP 18 Kalisz- Husum Boldklub / Dania/ 1-0
Bramka: Julina Symanowicz
Salos Słupsk- JKF Hammersee / Niemcy/ 1-0
Grupa B
1.     Salos Słupsk    9 pkt   5-0
2.     KKS/ SP18 Kalisz        6 pkt   2-2
3.     Husum Boldklub 3 pkt   3-3
4.     JKF Hammersee 0 pkt 0-5
Mecz o miejsce 5-8
KKS/ SP 18 Kalisz - Dalum IF -1   0-0 / 3-2 rzuty karne/
Mecz o 5 miejsce
KKS/ SP 18 Kalisz- UKS Academia Kiełczów 4-0
Bramki: Maksymilian Gołąb-2, Michał Bliźniak, Hubert Wawrzonowski
Tabela końcowa
1.     FK Olimpik / Serbia/
2.     Csepel Hungary /Węgry/
3.     Obra Kościan
4.     Salos Słupsk
5.     KKS/SP 18 Kalisz
6.     UKS Academia Kiełczów
7.     Dalum IF I/ Dania/
8.     GOS Koźmin
9.     UKS Trójka Krotoszyn
10.   Husum Bolklub 2 / Dania/
11.   Dalum IF-2/ Dania/
12.   FK Uherne Praga/ Czechy/
13.   Husum Bildklub 1/ Dania/
14.   FC Rothenbach/ Niemcy/
15.   AFD Nehvizdy /Czechy/
16.   JKF Hammersee / Niemcy/
W turnieju w Pradze brali udział: Kacper Smolarek, Julian Karolak, Maksymilian Gołąb, Kamil Szczepański, Ignacy Głuchowski, Aleksander Kościelny, Jakub Gruszczyński, Kacper Kołodziejczyk, Wiktor Kołodziejczak, Bartosz Miszczyk, Hubert Wawrzonowski, Paweł Matecki, Michał Bliźniak, Julina Symanowicz. Trener: Dariusz Smolarek
Galeria zdjęć


Do wakacji pozostało 245 dni

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego
ul. Podmiejska 9a , 62-800 Kalisz
© 2017-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com